Hikvision DS-1473ZJ-155-B
Fali tartó dómkamerákhoz, DS-2CD27x5 és G0 sorozathoz, fekete
- Konzoltípus: fali konzol
- Főméret: 155 mm
- Anyag: alumínium
Hikvision DS-1473ZJ-155-B helyett ajánljuk
Konzol és tartó
Hikvision DS-1473ZJ-135 fali konzol
Fali tartó dómkamerákhoz, DS-2CD21x5 és G0 sorozathoz
- Konzoltípus: fali konzol
- Anyag: alumínium
- Szín: fehér
Konzol és tartó
Hikvision DS-1673ZJ oszlopadapter
Oszlopkonzol, csőkamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Anyag: felületkezelt acél
- Szín: fehér
Hikvision DS-1275ZJ-SUS oszlopkonzol
Oszlopkonzol, kamerákhoz és fali tartókhoz, 67-127 mm átmérőhöz
- Konzoltípus: oszlopkonzol
- Főméret: 194 mm
- Anyag: acél
Hikvision DS-1473ZJ-135B fali konzol
Hikvision DS-1276ZJ-SUS sarokkonzol
Sarokadapter fali tartókhoz
- Konzoltípus: sarokkonzol
- Főméret: 250 mm