1–30 termék, összesen 81 db

Hálózati eszköz

D-Link DEM-211

50 386 Ft

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

Hálózati eszköz

D-Link DEM-310GT

36 043 Ft

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

Hálózati eszköz

D-Link DEM-311GT

25 166 Ft

D-Link 1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m

Hálózati eszköz

D-Link DEM-432XT

243 815 Ft

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

Hálózati eszköz

D-Link DEM-CB100S

63 604 Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M

Hálózati eszköz

D-Link DEM-CB300S

91 872 Ft

D-Link SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M

Hálózati eszköz

D-Link DES-1005D Switch

4 042 Ft

D-Link 5 10/100 Desktop Switch

Hálózati eszköz

D-Link DES-1016D Switch

20 039 Ft

D-Link 10/100 Mbit 16 portos asztali switch (16 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

Hálózati eszköz

D-Link DES-1024D Switch

24 375 Ft

D-Link 10/100 Mbit 24 portos asztali switch (24 x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink

Hálózati eszköz

D-Link DES-105 Switch

8 296 Ft

D-Link 5-port Fast Ethernet Switch

Hálózati eszköz

D-Link DES-108 Switch

9 684 Ft

D-Link 8-port Fast Ethernet Switch

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1005D Switch

7 014 Ft

D-Link 5 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1008D Switch

9 768 Ft

D-Link 8 portos Gigabit asztali switch (Green Ethernet)

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1008P PoE Switch

35 383 Ft

D-Link 8-port 10/100/1000 Desktop Switch 4 PoE Port

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1016D Switch

37 240 Ft

D-Link 16 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1024D Switch

50 141 Ft

D-Link 24 portos Gigabit switch (Green Ethernet)

Hálózati eszköz

D-Link DGS-105 Switch

11 918 Ft

D-Link 5 portos Gigabit Ethernet Switch

Hálózati eszköz

D-Link DGS-108 Switch

15 709 Ft

D-Link 8 portos Gigabit Ethernet Switch

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1100-08V2 switch

19 380 Ft

D-Link 8-Port Gigabit EasySmart Switch

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-08P PoE switch

57 741 Ft

D-Link 10 portos Gigabit PoE Smart Switch - 8 x 1000Base-T 802.3af/802.3at PoE, 2 x SFP, 65W poe budget, Fanless

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-10 Switch

43 779 Ft

D-Link 10-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP ports

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-10P Switch

57 741 Ft

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-20 Switch

72 192 Ft

D-Link 16 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-24 Switch

58 303 Ft

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-24P PoE Switch

145 816 Ft

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch width 4 1000BaseT/SFP ports ( 12xPoE ports )

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-26 Switch

57 752 Ft

D-Link 26 portos Gigabit Smart Switch - 24xGigabit + 2xSFP

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-28 Switch

66 382 Ft

D-Link 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x SFP ports

188 321 Ft

D-Link 28-port Gigabit PoE Smart Switch - 24xGigabit PoE + 4 Combo 1000BaseT/SFP, PoE Budget: 370W

Hálózati eszköz

D-Link DGS-1210-28P PoE Switch

104 821 Ft

D-Link 28-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP